No to mamy czwórkę !

BMW serii 4 Coupe BMW ujawniło długo wyczekiwaną nowość w postaci serii 4 ! Wprowadzany samochód ma zastąpić popularną serię 3 w nadwoziu Coupe, lecz od teraz pod nową numeracją.
Zapraszamy do obejrzenia wideo oraz galerii (ponad 140 zdjęć!)


W porównaniu do ostatniej serii 3, jego następca będzie o 26 mm dłuższy, 34 mm szerszy oraz 16 mm niższy. Nowa seria 4 różni się także zwiększonym o 50 mm rozstawem osi. Także waga pojazdu uległa zmianie – odchudzona o całe 45 kg.

Prezentowany na wideo model 435i, wyposażony w 3-litrową sześciocylindrową jednostkę napędową, wytwarza równe 300 KM przy 406 Nm momentu obrotowego. Pozwala to na spokojne rozpędzenie się od zera do pierwszej „setki” w 5 sekund (5,3 przy 6-biegowej skrzyni manualnej), a jego top-speed tradycyjnie ograniczony został do 250 km/h.

Do seryjnego modelu klienci mogą zażyczyć sobie oryginalne pakiety stylistyczne, skrupulatnie przygotowane przez bawarskiego producenta.
Pakiet „Sport” wyróżniał się będzie czarnymi połyskującymi akcentami oraz sportowym zawieszeniem i 18-calowymi obręczami. Pakiet „Luxury” zawierał będzie chromowane elementy, skórzane fotele oraz wysokiej jakości drewno do wykończenia wnętrza kabiny. Natomiast „M Sport-pakiet” obejmuje m.in specjalny, aerodynamiczny bodykit, zestaw, pakiet Shadow-Line i wykończenie kabiny z oznaczeniami „M”, 18-calowe felgi M-style, sportowe zawieszenie oraz wydajne sportowe hamulce.

Podstawowa cena modelu 435i u amerykańskich dealerów, ustalona została na 46,925 $. Za model z napędem na wszystkie koła X-Drive należy będzie dopłacić kolejne 2,000 $.

Info & zdjęcia: BMW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *