2012 BMW M5 F10 – zdjęcia z wycieku

W niedługo przed ekskluzywnymi targami Shanghai Motor Show, z zamkniętej prezentacji dziennikarskiej dnia 1 kwietnia, wyciekły zdjęcia nowego BMW Concept M5. Tak na marginesie – poza Concept M5, dziennikarze mieli ponoć możliwość przyjrzeć się z bliska M3 Pickup, M3 Saloon Concept (lżejszej wersji seryjnego M3) oraz przeżyć fascynującą wycieczkę do tajemnych garaży BMW M gdzie poznano im unikalne prototypy BMW M8 Concept z 1990 roku oraz BMW X5 napędzane potężnym silnikiem V12.

Nadchodzące kwietniowe targi są bardzo ważne dla BMW z faktu, że jest to olbrzymi i bardzo szybko rozwijający się rynek. Stąd jego dominacja na niekorzyść Genewy, którą niemiecki koncern pogardził nie decydując się odsłonić tam jednej z najważniejszych premier swoich sportowych maszyn.

Stylizacja typu M, charakterystyczne skrzela z logo ///M, agresywnie tłoczony przedni zderzak, czarne felgi, a także 4.4-litrowy silnik twin-turbo V8 oraz dyfuzor i dwa podwójne wydechy. Co jeszcze? To wie tylko kilku szczęśliwych dziennikarzy, którzy zostali zaproszeni na ową przygodę.

no images were found

Źródło: GTSpirit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *