G-Power BMW M3 GTS 720 KM

G-Power BMW M3 GTS 720 KM O ile BMW potrafiło zrobić sobie międzynarodowy żart z BMW M3, o tyle G-Power nie żartowało wcale obiecując ponad 600-konne M3 GTS. Zabiegający o miano twórcy najpotężniejszych BMW na świecie, niemiecki tuner, nie dość że dotrzymał słowa, to zakpił jeszcze z producenta Porsche 911 GT3 RS (620 KM w Porsche GT2 RS) i przedstawił obiecaną bawarską maszynę serii 3 o poziomie mocy 720 KM !

Znana z przygotowania kipiących mocą wersji M3, M5 czy też M6, firma G-Power oferuje właścicielom limitowanego do 150 sztuk – BMW M3 GTS, wzmocnienie ich maszyny swoim tuningkitem SK II CS Sporty Drive do niesamowitych 720 KM. Hardcore’owe coupe ze zwiększoną o 270 KM mocą otrzymało kultowy system kompresorów ASA, drobne modyfikacje silnika wraz z m.in. kutymi tłokami o niskiej kompresji. Pierwszy egzemplarz został już ukończony, a podobno dwa kolejne już w przygotowaniu.

Tuner nie podał jeszcze jakichkolwiek danych technicznych, ale wiadomo że bariera maksymalnej prędkości zostanie wysoko ustawiona, a przyspieszenie G-Power M3 GTS do pierwszych 100 km/h spadnie poniżej 4 sekund.

Kiedy naprawdę doskwiera Ci brak mocy w BMW – zgłoś się do G-Power :)

no images were found

Zdjęcia: BMW, G-Power

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *