MTM RS5

MTM Audi RS5 Audi RS5 – dla wielu ideał. Swój drobny wkład w taki idealny świat chciała mieć też firma Motoren Technik Mayer.MTM Audi RS5

MTM w pierwszej kolejności postanowiło spuścić RS5 ze smyczy. Dzięki zastosowaniu MTM V-Cantronic – małego dodatkowego kontrolera, maksymalna prędkość samochodu ograniczona fabrycznie do 250 km/h już nie istnieje. Dzięki tej niewielkiej modyfikacji maszyna ciągnie aż do 303 km/h. Zabieg wyceniony został na 1499 euro i może zostać wykonany u każdego partnera MTM lub w siedzibie firmy w MTM w Wettstetten / Ingolstadt. Znakomity silnik Audi RS 5 4.2 FSI V8 może od teraz w pełni korzystać z olbrzymiej mocy 450 KM oraz 430 Nm. Już bez ograniczeń.

Dla usprawnienia pracy silnika zamontowano nowy układ wydechowy MTM. Zestaw dwóch błyszczących, owalnych końcówek nie tylko lepiej brzmi pozwalając się wykrzyczeć wszystkim 450 koniom, ale tez znakomicie się prezentuje. Sportowy układ wykonano oczywiście ze stali nierdzewnej. Do nabycia kosztem 2,998 euro.

Ponadto klienci mogą zaopatrzyć swoje RS5 w specjalne aluminiowe, 9-ramienne obręcze MTM Bimoto – efektowny wygląd oraz rozmiar – od 19 do 21 cali i ceny (z oponami Michelin) od 2,249 do aż 6418 euro. Felgi dostępne są w dwóch kolorach: czarnym oraz srebrnym.

Specjalny moduł F-Cantronic pozwoli rozłożyć zawieszenie o 20 mm bliżej nad asfaltem.

Jeżeli ktoś jest zdeprawowany w taki dziwny sposób, że nie bawi jazda takim sportowym MTM RS5, może zainwestować 173 euro, w specjalny odbiornik telewizyjnego sygnału MTM i cieszyć się zwyczajnymi programami programy telewizyjne w kabinie pojazdu.

no images were found

Zdjęcia: MTM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *