Taki nowy Mercedes S-klasy – przejdzie?

Taki nowy Mercedes S-klasy - przejdzie? Na następną generację luksusowego „okrętu” – Mercedesa klasy S, przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać. Przewidywany na 2013 rok nowy model, już zbiera propozycje możliwego stylu, w jakim mógłby zostać przedstawiony.Taki nowy Mercedes S-klasy - przejdzie?

Taki nowy Mercedes S-klasy - przejdzie? W nawiązaniu do ostatniego tekstu o Mercedesie F700 ConceptDokąd zmierza Mercedes?, nawet nie sądziłem, iż stwierdzając, że Mercedes może czerpać z tego modelu koncepcyjnego garściami, ktoś weźmie to tak dosłownie.
Zdolny grafik wykorzystał jedną fotografię F700 i niewielkim trudem zamienił go w projekt, który mógłby być kolejną generacją najbardziej pożądanej, luksusowej S-klasy.
Taki nowy Mercedes S-klasy - przejdzie?
Niestety nie będzie to postęp, a cofanie się. Ale nie wykluczam, że być może tylko do mnie F700 Concept nie przemawia ani słowem.
Mercedes nie ujawinił jeszcze żadnych informacji na temat przyszłej S-klasy. Póki co można było doszukać się jedynie kilku zdjęć zamaskowanej wersji testowej na drogach. Wiadomo: gdy jest ciemno, można sobie wyobrazić wszystko, tak więc graficy mają wolną rękę w przygotowywaniu swoich projektów.

Porównując grafikę do obecnej S-klasy (2010), sylwetka samochodu jest znacznie bardziej obła w kształtach – wszystko dlatego, że mocno wzorowana na Mercedesie F700 Concept. Z aktualnego modelu z oferty niemieckiego producenta, pozostał chyba jedynie grill..

Zdjęcia: Avarvarii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *