SLS AMG inspiracją dla łodzi 46' Rider

SLS AMG inspiracją dla łodzi 46' Rider Mercedes SLS AMG jest fascynujący w tak wielkim stopniu, że stał się inspiracją i natchnieniem do budowy wyczynowej łodzi Cigarette Racing 46′ Rider.SLS AMG inspiracją dla łodzi 46' Rider

Pamiętacie ten amerykański serial „Grom w raju” (Thunder in Paradise, ’93-’94) z występującym zapaśnikiem, nazwiskiem Terry Hulk Hogan? Z każdym kolejnym odcinkiem, motorówka którą się poruszali, coraz bardziej mnie intrygowała. Teraz zaimponowała mi inna.

46′ Rider, opracowana została we współpracy z niemieckim AMG. Innowacyjna dwu-tonowa maszyna pokryta została z zewnątrz lakierem AMG ALUBEAM Silver oraz AMG Designo Mystic White metallic (kolory dostępne również dla SLS AMG Coupe), natomiast luksusowe wnętrze kabiny, jak np. kanapy i fotele wykończone zostały porcelanowo-białą tapicerką ze skóry Nappa.

Moc dająca cudowne życie supersportowemu Mercedesowi SLS pochodzi z jednostki napędowej V8 o pojemności 6,3-litra (6208 ccm) i mocy 571 PS oraz 650 Nm momentu obrotowego. Imponujaco, jednak nijak ma się to do podwójnie turbodoładowanego serca 9-literowego Mercury Racing o mocy 1350 KM. Jako że w łodzi upchnięto dwie takie jednostki, jej moc maksymalna równa się 2700 KM. Maszyna może gnać po powierzchni wody z prędkością 210 km/h !

Nie jednemu zamarzą się teraz wspaniałe, słoneczne wakacje u wybrzeży Florydy oraz wycieczki na wody terytorialne Kuby łodzią CR 46′ Rider :)

no images were found

Linki:
– Mercedes Polska www.mercedes.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *