Porsche 928 GT Coupe

Porsche 928 GT Coupe Coraz głośniej można słyszeć spekulacje na temat luksusowego GranTurismo w wykonaniu niemieckiego Porsche. Nie do ukrycia jest fakt, że w takiej postaci, z takim logo, samochód cieszyłby się sporym powodzeniem.Porsche 928 GT Coupe

Panamera GT czy 928 GT. Takie Coupe naprawdę narobiłoby zamieszania w swoim segmencie (opierając swoje zdanie na sukcesie nowej Panamery i sporej popularności klasycznego 928 z dawnych lat).

Zabawne – Panamera powstała dla 911, a teraz duże 928 powstałoby dla Panamery :) Ładna kolej rzeczy.

Porsche potwierdziło, że opracowują nowy model odbiegający od Caymana, Boxstera, 911 i Cayenne. Taka skrócona wersja Panamery, budowana na jej podzespołach byłaby strzałem w dziesiątkę, ponieważ znacznie zmniejszyłaby koszty powstawania samochodu na taśmach produkcyjnych.

Osobiście potwierdzam. Panamerę ubóstwiam. Natomiast nowa wizja 928 GT Coupe zaprezentowanego powyżej podoba mi się tak bardzo, że zespół Porsche powienien zatrudnić jego autora, jako jednego ze swoich głównych projektantów.

Jak długo przyjdzie nam czekać na genialnego konkurenta Maserati GranTurismo, Astona Martina DB9 i BMW M6? I czy wogole ma szansę powstać?

Może nie być Saaba czy Hummera, indyjskiego koncernu Tata, rumuńsko-francuskiej Dacii. Może nie być diesli, Euro 2012, kilku najbardziej znanych polityków w polskim rządzie i pudrów kosmetycznych dla kobiet – bo na tym wszystkim mi nie zależy. Zależy mi na zrealizowaniu przez Porsche, modelu 928 GT Coupe.

Więcej w artykule: Nowe życie Porsche 928

{democracy:10}

Wypowiedz się.

Foto: Avarvarii

Linki:
– Porsche Polska www.porsche.pl
– Porsche Club Poland www.porscheclub.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *