Mercedes-Benz SLS AMG od ASMA Design

Mercedes-Benz SLS AMG od ASMA Design Odkąd pojawił się fantastyczny Mercedes SLS od AMG, zdążył dostać już kilka propozycji tuningowych. I zapowiada się na kolejną..Mercedes-Benz SLS AMG od ASMA Design

Od czasu ukończenia i przedstawienia modelu SLS AMG, Mercedes-Benz może być bardzo dumny z racji posiadania w ofercie jednej z najbardziej niesamowitych maszyn ostatniej dekady. Samochód jest obłędny i wywołuje wielkie zainteresowanie. Interesują się nim nie tylko klienci oraz fani, ale też firmy tuningowe, z których każda chciałaby dodać temu Mercedesowi coś od siebie.

Kolejną taką firmą zapowiada się być niemiecki zespół ASMA Design, który na głównej stronie swojej internetowej wizytówki www.asma-design.de, umieścił właśnie powyższe zdjęcie. Możemy potraktować to jako zwiastun, i być może już wkrótce staniemy się świadkami interesującej premiery.

Na tą chwilę nie wiadomo niestety nic na temat modelu ASMA SLS AMG. Z tego co możemy zobaczyć na fotografii, tuner poszatkował piękną karoserię, co miejmy nadzieję, było konieczne by ułatwić maszynie oddychanie. Wlotów jest sporo, więc ewidentnie stało się to koniecznością sporych przewidywanych zmian pod maską. Przedni zderzak otrzymał dokładkę wykonaną z włókna węglowego. ASMA Design prawdopodobnie zamieni znacznie więcej elementów fabrycznej karoserii, na lżejsze materiały obniżające wagę samochodu.

Foto: ASMA Design

Linki:
– Mercedes Polska www.mercedes.pl
– ASMA Design www.asma-design.de

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *